Windows 10 İçin Fiyat Ne Olacak?

Windows, çıktığı günden bu yana ücretsiz olarak yükseltme olanağını kullanıcılarına verdi. Ama ücretsiz sunulan Windows 10 işletim sistemi dönemi sona erdi. Şimdi pek çok kullanıcı ücretsiz dağıtımı son bulan Windows 10 için belirlenen fiyatı merak ediyor. 

Microsoft’un büyük değişikliklerle sunduğu son işletim sistemi Windows 10, 29 Temmuz tarihi itibariyle ücretsiz dağıtımdan kaldırıldı. Çıktığı günden itibaren büyük ilgi gören yeni sürümün ücretsiz dağıtımı bittiği gibi satışa sunulacağı yeni fiyatı Microsft’un resmi web sitesi üzerinden duyuruldu.

Yeni sürümü ücretsiz edinmek isteyenlere böylesine uzun bir süre tanıyan Microsoft’un, bundan sonraki süreç için ucuz fiyat opsiyonları tanıdığını söylemek mümkün değil.

Windows 10 fiyatı ne kadar?
Windows 10’nun fiyat bazında eski sürümlerini de geride bıraktığını görüyoruz. Henüz temin etmediyseniz, Windows 10 Ev sürümüne 429,99 türk lirası, Windows 10 Pro sürümüne ise 729,99 türk lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Windows 10’nun ücretli olmasıyla birlikte ücretisiz yazılım indirmeyle ilgili pek çok başlık internette yer aldı. Öyle ki Windows 10 upgrade .exe’si hala Microsoft resmi sitesinden kaldırılmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir