WhatsApp Grupları Daha Kolay Büyüyebilir

Tüm dünyanın en fazla uygulama olan WhatsApp’ın yeni beta özelliği kullanıcılarını memnun edecek. Bu özellikle grupların çok daha kolay büyümesinin önü açılıyor. 

WhatsApp’ın Dünya’daki en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olduğu rahatlıkla söylenebilir. Ancak bugüne kadar, grup konuşmalarına kişileri teker teker davet etmeniz gerekmekteydi. Yeni beta ile beraber bu sistem değişiyor ve açık grup bağlantıları ekleniyor.

Eğer WhatsApp üzerinde bir gruba sahipseniz, yeni beta ile beraber insanları konuşmaya bir bağlantı ile çağırabiliyorsunuz. Bu bağlantıyı direkt olarak paylaşabildiğiniz gibi, QR kodu veya NFC etiketi ile de paylaşabiliyorsunuz. Tahmin edilebileceği gibi bu durum da mümkün oldukça fazla insanı gruba çağırmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca daha sonra istediğiniz zaman bu bağlantıyı iptal edebiliyorsunuz ve kimsenin bu bağlantı ile gruba katılmamasını sağlayabiliyorsunuz.

Eğer bu yeni özelliği denemek istiyorsanız, WhatsApp’ın Beta programına katılmanız ve uygulamanın beta sürümünü indirmeniz gerekiyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir