UZUN ETEK MODELLERİ

Her dönemin vazgeçilmez parçalarından olan etek modelleri 2017 yılında daha uzun formda tasarlanıyor. Her kadının mutlaka dolabında bulundurduğu uzun etek modelleri özellikle salaş tasarımları ile kadınlar tarafından oldukça beğeni topluyor. Yaz sıcaklığını daha kolay atlatmak için daha çok tercih edilen uzun etek modelleri özellikle şifon ya da ince keten kumaşlar tercih edilerek üretiliyor.

Uzun etek modelleri kullanılacağı mevsimin şartlarına göre kumaş olarak da farklılık gösteriyor. Yazın tercih edilen ince kumaşlar kışın yerini pamuklu ve kadife kumaşlara bırakıyor. Özgün tasarımları ile her stile hitap eden uzun etekler hem spor şıklığı hem de klasik şıklığı yansıtabilir. Aynı uzun etek farklı aksesuar ya da ayakkabılar ile tamamlandığında günlük hava da kazanabilir klasik şıklık da elde edilebilir.

Her mevsimin modası olan etek çeşitlerinde hem kalite hem çeşit hem de ekonomi arayanlar için http://www.dilvin.com.tr/etek-modelleri bağlantısı yeterli olacaktır. Hiçbir zaman modadan uzaklaşmak istemeyenler için çeşit çeşit etekler bulunuyorken etekleri tamamlamak için daha pek çok alternatif de sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.