Trençkot Mont

Trençkotlar aslında su geçirmeyen bir yağmurluk cinsi olsa da artık trençkot mont modelleri ile trençkot yeni bir boyuta taşındı. Her kombine rahatlıkla uyum sağlaması, rahat ve kullanışlı olması ile trençkotlar her mevsim sevilerek kullanılıyor.

Trençkot Özellikleri

Soğuk kış gününde de, yağmurlu bir sonbahar akşamında da sizi yağmurdan koruduğu gibi, sıcak da tutan trençkot mont modelleri her zevke hitap ediyor. Düğmeli yapısı ile şık bir görünüm sunan trençkotlar, hem spor hem de klasik tarzlara hitap etmektedir.

Belden aşağı uzanan boyutları ile trençkotlar size feminen bir görünüm katacaktır. Bu uzunluğu sayesinde bulunan kemer detayı şık bir görünüm kattığı gibi boyu da uzun gösteren bir yapısı vardır. Kollarında bulunan kemer detayları da size ayrı bir hava katacaktır.

Trençkot Kombini

Trençkot mont her tarza uyum sağlayan mucizevi parçalardan biridir. İsterseniz işe giderken takım elbise ve rugan ayakkabı ile kullanın, isterseniz de denim pantolon ve loafer ayakkabı ile kombin yapın. Her türlü size şıklığı be klas bir görünümü sunacaktır. Trençkot modelleri için www.cacharel.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.