Parolasını Unuttuğunuz Sıkıştırılmış Dosyanıza Çözüm

Hemen her işimizde ZIP, RAR gibi bir arşiv dosyaları oluşturup şifreliyoruz. Ama verilen ve parola unutulduğunda sorun başlıyor. Bu aracı deneyin ve şıkıştırılmış, arşiv dosyalarında parola unutma sorununa çözüm bulun.

ZIP, RAR, ARJ ve ACE arşiv dosyalarının parolasını unutmanız halinde, bu araç ile parolayı bulmayı deneyebilirsiniz.

Advanced Archive Password Recovery, parolayı brute-force (kaba kuvvet) ve dictionary-attack (sözlük saldırısı) yöntemleriyle bulmayı deneyebiliyor. İşlemin başarıya ulaşma olasılığı, parolanızın kısa olmasına bağlı; aksi halde arşivinizin parolasını bulmanız günler sürebilir veya mümkün olmayabilir.

Biraz kalabalık olsa da, anlaşılır bir arayüze sahip araç, parolayı bulma işlemini hızlandırmak için başlangıç ve bitiş karakterlerini girmenize, parolada hangi karakterlerin (sayılar, harfler, semboller) aranacağını seçmenize olanak tanıyor. Araç, parola kırma işlemini duraklatıp, daha sonra devam edebilmeniz için, kaldığınız yeri saklıyor. Üretici firma, çoğu ZIP arşivinin parolasını birkaç saatte kurtarabildiğini iddia ediyor.

Arşiv dosyasının parolasını unuttuysanız, pes etmeden önce Advanced Archive Password Recovery’ye şans vermenizi öneriyoruz.

İndirin: Advanced Archive Password Recovery

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.