Park Yataklar

Bebekleriniz için konforlu yatak arayışı içerisinde iseniz sitemizde yer alan park yataklar tam sizlere göre olacaktır. Hem son derece rahat olan bu yataklar hem de güvenli olmaları nedeniyle aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Oyun Alanı

Bebekleriniz artık uykularından uyandıklarında ağlamaya başlamayacaklar zira kendilerini bir oyun alanı içerisinde bulacaklardır. Böylelikle sıkılmadan ve ağlamadan eğlenceli vakitler geçirmeleri mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra yatakların bir beşik gibi sallanabilmeleri de son derece önemli hususlar arasında yer almaktadır. böylelikle bebeklerinizi uyuturken zorlanmayacaksınız.

Açılır pencere imkanı ile park yataklar emsallerinin arasından sıyrılmaktadır. Bu sayede bebekleriniz yatak içerisine kendisi girebilmekte veya kendileri çıkabilmektedirler. Birbirinden farklı tasarımlar ve renk seçeneklerinin de mevcut olması eviniz içerisine farklı bir hava da katacaktır.

İşte tüm bu özelliklere ve ayrıcalıklara uygun fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız bu durumda www.welcomebaby.com.tr adresimizi ziyaret edebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile sahip olabileceğiniz bu yatak modellerini en uygun fiyatlarla satın almak için kampanyalarımızı kaçırmamanızı sizlere tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.