Kot Etek

Kadınlar için şıklığın ve zarafetin simgesi olan kot etek çeşitleri ile her kadın kendisini güzel hisseder. Etekler casual giyime çok uyum sağlayamıyor olsa da bu durumun istisnaları mevcut. Kot etekler bu istisnaların başında gelirken penye, şifon ya da keten etekler de casual giyimde kendisine yer bulabilmektedir.

Kot Etek Modelleri

Kot etek çeşitleri aslında model itibariyle birine benzese de ufak detaylar yoluyla birbirinden ayrılmaktadır. Etekler arasında en önemli fark boyları olurken, en ayırt edici olan ise renk seçenekleridir diyebiliriz. Kotun her tonunda kadın etek bulabilmeniz mümkün. Siyah, beyaz ve mavinin her tonu kot etekler için vazgeçilmez renkler diyebiliriz.

Kot Etek Kombini

Her mevsim rahatlıkla kullanılan kot etekler yaz aylarında da kendisine büyük bir yer açabiliyor. Daha çok buz mavisi gibi mavinin açık tonlarındaki kot etekler kadınların şıklığını ortaya çıkarıyor. Kot etekler gömlek, bluz, tişört veya sweatshirtler ile kolayca uyum sağlayan kullanışlı modellerdir. Jean etek modellerini görmek için https://shop.ltbjeans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.