Kaynarca Arçelik Servisi – 216 471 59 56

Hayatımızın her alanında yer alan ve bulundurulması bir zorunluluk haline gelen beyaz eşya ürünlerinin kullanımı sırasında, insanlar zaman içerisinde çeşitli arızalar ile karşı karşıya kalmaktadır. Tüm dünyada Arçelik firması beyaz eşya konusunda önde gelen ve kalitesi sayesinde en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Ancak beyaz eşyalar her ne kadar kalitesi olursa olsun, ne kadar özen gösterilerek ve dikkat edilerek kullanılırsa kullanılsın zaman içerisinde çeşitli arızalar gösterebilmektedir. Beyaz eşya ürünlerinde yaşanan arızalar, insanların günlük yaşantılarını aksatmaktadır.

Bu sebeple verdikleri arızanın hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılarak yeniden faaliyet gösterilebilecek duruma getirilmesi çok önemlidir. Bu durumun farkında olan Kaynarca Arçelik servisi, müşterilerinin yaşanan bu olumsuz durumdan en zarar zararla, en hızlı şekilde kurtulmasını sağlamak amacı ile Ortadağ ve çevre bölgelerine hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet sunma anlayışını benimseyen firmamız, müşterilerinin beyaz eşya ürünlerinde yaşadıkları sıkıntıları çabuk ve kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturarak sorunu halletmek amacı ile çeşitli uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Bu uygulamalar arasında düzenli aralıklar ile personeline eğitici seminer ve kurslar düzenlemektedir. Bu sayede birincil derecede iletişimde olan personelimiz ve teknik servis personelimizin en son teknolojiler hakkında donanımlı olmaları sağlanmaktadır. Bu durumda müşterilerimizin son teknoloji ürünü olan beyaz eşyalarında yaşadıkları arızalar hakkında, çözümsel anlamda daha fazla bilgi birikimine sahip olmaları sağlamaktadır. Gülsuyu Arçelik Servisi’nin bir diğer uygulaması olan gezici araçları ile yaşanılan arızalara en hızlı şekilde müdahale etme olanağına sahip bulunmaktayız.

Soğanlık ve çevre bölgelerinde sürekli olarak seyir halinde olan, araç ve gereç bakımından donanımlı araçlarımız sayesinde, müşterilerimizin yaşadıkları arızalara en hızlı şekilde müdahale etmekteyiz. Müşterilerimizin Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinde yaşadıkları en küçük arızada dahi yapmaları gereken tek şey müşteri temsilcilerimizi aramaktır. Soğanlık Arçelik Servisi müşteri temsilcilerimiz, müşterimizin ürününde yaşamış olduğu arıza hakkında bilgiyi, açık adresiniz ile beraber gezici araçlarımıza iletmektedir.

Gezici araçlarımızda hızlı bir şekilde arızaya müdahale etmektedir. Ayrıca tüm bu uygulamaların yanında, kalitemiz ve güvenirliliğimiz kanıtı olarak arızalara sunduğumuz çözümleri bir yıl boyunca garanti altına almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.