iPhone ile Metallica’nın Besteleri Kayboldu!

Dünyaca ünlü müzik grubu Metallica’nın gitaristi Kirk Hammett iPhone’unu kaybettiğini açıkladı. iPhone ile Metallica’nın 250 yeni gitar riff’i de kayıplara karıştı.

21.04.2015 / 15:00iPhone ile Metallica'nın Besteleri Kayboldu!

Apple’ın müzik sektörüne sağlamış olduğu destek günden güne artıyor. iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen uygulamalar birçok ünlü müzisyenin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hatta bazı gruplar albümlerini sadece iOS cihaz kullanarak bile hazırlıyor.

Metallica’nın gitaristi Kirk Hammett geçtiğimiz günlerde Jasta Show’a verdiği röportajda; iPhone’unda 250’den fazla gitar riff’i sakladığını açıkladı.K. Hammett, Metallica’nın yeni albümünde kullanılacak olan 250 gitar riff’ini sakladığı iPhone’u kaybettiğini dile getirdi. 6 aydır kayıp olan iPhone ile doğal olarak yeni gitar riff’leri de kaybolmuş.

15-04/21/metallica-iphone-1429611467.jpg

Yedek almayı ihmal eden Kirk Hammett, bir süre morali bozuk gezdiğini belirtiyor. 250 gitar riff’inden sadece 8’ini hatırlayan gitarist yedek almadığından dolayı pişman olmuş. Riff’lerin kaybolması Metallica için gerçekten üzücü bir durum olsa gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.