iOS için Başarılı Müzik Uygulamaları

iOS Müzik Uygulamaları

iOS kullanıcıları için ücretsiz uygulama zor olsa da müzik uygulamaları arasından ücretsiz olanları seçtik. İşte başarılı ücretsiz müzik uygulamaları.

Bravo Music Player

Youtube’da yer alan videolar kliplerini, popüler şarkıları ücretsiz olarak dinlemenize olanak sağlayan Bravo Music Play, iOS için en müzik uygulamaları listemizde yerini alıyor.

Arka planda müzik dinlemeye de olanak sağlayan bu uygulama sayesinde, YouTube’daki müzikleri arka planda oynatabiliyorsunuz.

Kısaca bu uygulama sayesinde, YouTube Premium abonelerine sunulan arka planda müzik çalma ve video oynatma özelliğini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Uygulama Ücreti: Ücretsiz

Tubidy

App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tubidy sayesinde müzikleri veya videoları rahatlıkla iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Oldukça basit arayüzüyle ön plana çıkan Tubidy sayesinde, sevdiğiniz ve dinlemek istediğiniz birçok popüler şarkıya rahatlık erişim sağlayabiliyorsunuz. Eğer, iOS için iyi bir müzik uygulaması arayışındaysanız Tubidy uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Uygulama Ücreti: Ücretsiz

Deezer

50 milyondan fazla parçanın yer aldığı Deezer uygulaması ile birlikte kendi listelerinizi oluşturabilir, sevdiğiniz şarkıları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Kendinize özel bir müzik çalar oluşturabileceğiniz Deezer‘ı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama ücreti : Ücretsiz

Listen

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Listen uygulaması App Store üzerinde dikkat çeken müzik uygulamaları ara yer alıyor.

Eğer çok sayıda müziği bir arada tutmayı seviyor ve müzik koleksiyonları içerisinde sık sık dolaşıyorsanız, Listen tam size göre bir uygulama.

Basit ve modern kullanıcı arayüzüyle ön plana çıkmayı başaran Listen birçok iOS kullanıcısı tarafından sevilere kullanılmaya devam ediyor.

Uygulama ücreti: Ücretsiz

Musixmatch

Dinlemiş olduğunuz müziği sözlerini de gösteren uygulama olan Musixmatch‘ı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Eğer dinlemiş olduğunu müziklerin sözlerini de merak ediyorsanız, dünyanın en büyük şarkı sözü kütüphanesine sahip olan Musixmatch uygulamasını deneyebilirsiniz.

Uygulama ücreti : Ücretsiz

Music Cloud Offline

Spotify, Apple Music gibi müzik servislerini pahalı buluyorsanız hem çevrimiçi hem de çevrimdışı sınırsız müzik dinlemenize olanak sağlayan Music Cloud Offline uygulaması ile birlikte kesintisiz olarak müzik dinleyebilirsiniz.

Eğer bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız var ise aşağıdaki linkten Music Cloud Offline uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulama ücreti : Ücretsiz

iPlay

App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz iPlay uygulaması sayesinde müzikleri veya videoları rahatlıkla iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Olmazsa olmaz müzik uygulamaları : Apple Music

40 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile ön plana çıkmayı başaran Apple Music, iOS kullanıcılarının vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alıyor. 50 milyon şarkıya da ev sahipliği yapan Apple Music, uygulamasıyla birlikte ayrıca çevrimdışı müzik listeleri oluşturabilirsiniz.

Olmazsa olmaz müzik uygulamaları : Spotify

Spotify uygulamasını bilmeyeniniz yoktur. Son zamanların en popüler müzik uygulamalarından biri olan Spotify’ı ilk üç ay ücretsiz olarak deneyebilir ve rahatlıkla çevrimdışı müzik listeleri oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.