Instagram Web Daha İşlevsel

Instagram Web Yenilik

Popüler uygulama Instagram için web sürümü kısıtlamalardan dolayı tercih edilmiyordu. Yeni işlevler bunu değiştirebilir.

Instagram’ın mobil sürümünde uzun zamandır olan mesajlaşma özelliği, sonunda web sürümüne eklendi. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği yeni özellik, Instagram‘ın mobil uygulamasındaki Direct bölümüyle aynı işlevlere sahip.

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, mobil uygulama tarafında bir çok özelliğe sahipken, web tarafında ise pek işleve sahip değil.

Bu durumu ortadan kaldırmak isteyen yetkililer, Instagram’ın masaüstü web sürümüne yeni özellikler getirmeye başladı. Konuyla ilgili ilk gelen özellik ise mesajlaşma oldu.

Instagram yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, masaüstü web sürümü için eklenen mesajlaşma özelliği kısa bir süre için rastgele seçilen kullanıcılara test amaçlı yayınlanacak.

İlerleyen günlerde ise tüm Instagram kullanıcıları bu özelliğe erişecek. Mesajlaşma özelliğinin tam sürümü için herhangi bir tarih belirtilmediğini de ekleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.