İngilizce Zamanlar Konu Anlatımı

İngilizce Zamanlar konu anlatımı sizlerin daha iyi bir şekilde İngilizce konuşmanız için uygulanan bu sistem Avrupa’nın en çok kullandığı bir sistem olup Türkiye de artık bizler tarafından geliştirilmeye başlanmıştır. Sizler ile kendi dilerlinde eğitim veren uzman eğitmenler tarafından birebir ders alarak işleyeceğiniz günlük konular tartışılır ve sizlerin İngilizcenizin daha yükseklere çıkarılması sağlanır. Bizleri tercih ettiğiniz zaman bizler izlerin evinizin ya da iş yerinizin konforundan hiç çıkmanızı istemeden derlerimizi ya skype üzerinden ya da cep telefonları üzerinden yaparak sizler ile birebir ders işlemeye başlarız. Artık sizlerinde dil bilmiyorum deme gibi bir mazereti kalmaksızın sizlerde yabancı dil konusunda uzman eğitmenlerimiz kadar yabancı dilli konuşabileceksiniz. En iyi konuşma şekli olarak bilenen pratik yaparak konuşma şekli de konuşarak eğitim şeklidir.

http://konusarakogren.com/ adresinden bizlere ulaşabilir ve sizleri için özel hazırladığımız ücretsiz deneme istiyorum bölümünden bizlere rahatlıkla ulaşabilirisiniz. Sizleri için hazırladığımız ufak bir sınavdan sonra sizlere ne kadar dil bilginiz olduğu hakkında sizleri ufak bir rapor hazırlarız. Sizler bizim ile ders çalışmak isterseniz hemen sizlere dil bilginiz ile ilgili bir program hazırlar ve sizlere sunduğumuz ders saatini belirlemenizi isteriz. Kendinizin belirlediği saatlerde sizleri arayarak derse günlük konuşma eşliğinde başlarız ve sizlerin sıkılmasına fırsat vermeden dersimizi işleriz. Sizler ders sonunda ders saatinizin nasıl bitiğini bile anlamazsınız.

Bizleri sizlere ders anlatır iken sizler derslerinizi kayıt altına alabilir evde tekrarını yapabilirsiniz. Öğrenci panelinden kendiniz takip ederek öğrenme seviyenizin hızını görebilir ve dersleriniz o hıza göre kendiniz ayarlarsınız. Bizim ile ders yapmak hem eğlenceli hem de çok zevkli bir şekilde geçer klasik dershane anlayışı ile ders işlemez ve sizlerin sıkılmasına izin vermeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.