İlk Apple & Beats Kulaklıklar Geliyor

Uzun süren dedikoduların ardından geçtiğimiz Mayıs ayında Appletarafından 3 Milyar Dolar’a satın alınan Beats by Dre, aradan geçen 5 aylık sürede Solo 2 ve PowerBeats 2 Wireless modellerini satışa sundu.

İki ürün de sadece Beats markası altında raflarda yer aldılar ancak o ki bu durum böyle devam etmeyecek.

ABD Federal İletişim Komisyonu, FCC, belgelerinde ortaya çıkana göre Apple, Beats Electronics‘i satın aldıktan sonra henüz 24 saat bile geçmedentanıtılan Solo 2‘nin yeni modeli Apple markası altında satılacak.

14-11/08/screenshot-2014-11-07-15-27-30.png

Yayınlanan belgelerde, şu anda satılmakta olan kablolu Solo 2 modelinin sadece Bluetooth bağlantısına sahip kablosuz modeli olarak görünen yeni modelin Bluetooth 4.0 Low Energy teknolojisini kullandığı belirtiliyor.

Yayınlanan belgelerde Apple ürünün yaratıcısı olarak yer almakla kalmayıp, ürünün ambalajında da Apple markasının yer aldığı görülüyor.

14-11/08/screenshot-2014-11-07-15-33-19.png

FCC raporlarında ürünün hangi renkler ile satışa sunulacağı veya fiyatınınne kadar olacağı konusunda net bir bilgi yer almıyor ancak kablosuz diğerBeats ürünlerini düşündüğünüzde ortalama kulaklıkların üstünde bir fiyatçıkacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.