Google Sanal Stres Çarkı Sunuyor

Moda oyuncak stres çarkı sanal ortama Google ile taşındı. Kullandığınız stres çarkları size yeterli gelmiyorsa, Google’ın hazırladığı sanal stres çarkı ile de oynayarak vakit geçirebilirsiniz.

Stres çarkı çılgınlığı anlaşılan Google’ı da sarmış. Reddit sitesi kullanıcıları tarafından keşfedilen sanal stres çarkı,Google’ın arama sonuçları içine saklanmış durumda. Ama eğer ‘stres çarkı’ veya İngilizcesi olan ‘fidget spinner’ kelimelerini kullanırsanız bu sanal oyuncağa erişemiyorsunuz.

Şifre ‘spinner’

Google’ın gizli stres çarkına erişmek için arama motoruna sadece ‘spinner’ kelimesini yazmanız işe yarıyor. Yüklenen sonuç sayfasının tepesinde özel bir kutu içinde sanal stres çarkını bulabilirsiniz. Sanal stres çarkı aynı gerçeği gibi parmakla iterek döndürülüyor.

Google’ın mobil versiyonunda da çalışan stres çarkı, isterseniz bir numara çarkı ile de değiştirilebiliyor.Bunun için kutunun üzerindeki ‘number’ butonuna tıklamanız lazım. İşin ilginç tarafı, bu sanal stres çarkı dönmekten başka bir şey yapmıyor.

Ayrıca farklı tarayıcılarda görüntülenmeme ihtimali da var. Yani eğer Google arama sayfasında ‘spinner’ yazıp da oyunu görmüyorsanız, farklı bir web tarayıcı denemekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.