Facebook profiliniz daha güzel görünsün!

Kendinizle gurur duymanızı sağlayacak kadar iyi,profesyonel görünümlü bir Facebook profilinizi nasıl oluşturabilirsiniz? Profesyonel dünyanın içindeyseniz ve çok sayıda yeni insanla tanışıyorsanız, mümkün olduğunca profesyonel görünmek isteyebilirsiniz. Ancak bu sırada elbette arkadaşlarınızı profilinizden soğutmak istemeyeceksinizdir. İşte profesyonel bir Facebook profili oluşturmanın yolu.

 

Önce görünüme el atın

 

Bunu zaten farkındasınız, ancak profesyonel bir görünüm için profil fotoğrafınızı ve kapak fotoğrafınızı değiştirmeniz gerekiyor. Fotoğraflarınız arasında gezinin ve hangilerinin profesyonel göründüğünü, hangilerinin profesyonellikle yakından uzaktan ilgisi olmadığını belirleyin. Hangi seviyede profesyonellik istediğiniz, işinize göre değişecektir ancak güvenilir, dost bir kişi görünümü vermeye dikkat edin.

Kapak fotoğrafı olarak fotoğraflarınız arasından manzaralı bir fotoğrafınızı kullanın veya web araçlarından faydalanarak yeni bir kapak fotoğrafı tasarlayın. Kapak fotoğrafınız hobilerinizi ve tutkularınızı yansıttığında akılda daha kolay kalacak ve sizi kalabalığın arasından öne çıkaracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.