Erkek Aksesuar

Erkek giyim üzerinde tarzınızı yansıtmak, farkınızı ortaya koymak istiyor iseniz mutlaka aksesuar kullanımını tercih etmeniz gerekir. Bu hususta; erkek aksesuar modellerini LTB mağazalarında ve online satış sitesinde bulabilirsiniz. Kemer modelleri, şapka modelleri, bileklik modelleri, farklı modern çorap seçenekleri birbirinden farklı renkleri ve kalitesi ile sizleri bekliyor.

Cimeno Bracelet

Nikel ve taş karışımından oluşmuş olan ürünün; kahve rengi tonları ve siyah rengi mevcuttur. Ürünün kuru kafa detayı ile spor kombinlerinizi canlandırması ve aynı zamanda taşın kaliteli görünümü ile çok daha şık ve kendinden emin bir görüş sergilemenizi sağlar. Belirtmekte fayda var ki; LTB yalnızca giyim için bedenlerinize dikkat çekmez; erkek aksesuarları kemerler, bileklikler ve çoraplar için de kendinize en uygun bedeni seçebilmeniz söz konusudur. Burada her şey size özel olarak tasarlanmıştır.

SOCKS

Ürün özelliği pamuk ağırlıklı olup; farklı renk ve taksit seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. www.ltbjeans.com adresi üzerinden aynı şekilde yüzde yüz deri tasarımı ve metal ayrıntılara sahip erkek aksesuar kemer modellerine de göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.