Avira Free Antivirus , Bilgisayarınızı Koruyun

Avira Free Antivirus, uzun yıllardır bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet veren bir güvenlik yazılımıdır. Ücretsiz anti-virüs yazılımları arasında en çok tercih edilen ve en başarılı yazılımlardan biridir.

En temel işlevi bilgisayarınızı virüslerden korumak olan yazılım, virüslerin yanı sıra bilgisayarınızı; casus yazılımlardan (spyware), reklam araçlarından (adware), truva atlarından (trojan), solucanlardan (worm) ve rootkitlerden korur.

Avira Free Antivirus, ücretsiz bir virüsten koruma yazılımı olmasına rağmen; gerçek-zamanlı tarama ve sezgisel algılama teknoloji gibi üstün özelliklere sahip bir yazılımdır. Ayrıca yazılım şüpheli görünen kodları tespit ederek virüsleri etkin hale gelmeden engelleme işlevine de sahiptir. AntiBoot aracı ile de bilgisayar korsanlarının sisteminizi ele geçirmesini engeller. Kurulum ve kullanımı oldukça kolay olduğundan basit düzeyde bilgisayar bilgisine sahip kullanıcılar tarafından dahi rahatlıkla kullanılabilir.

Yazılımın Özellikleri:

  • Virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, reklam araçlarına, solucanlara, rootkitlere ve tüm diğer kötü niyetli kodlara karşı koruma sağlar.
  • Zararlı tanımlama veritabanını kendiliğinden günceller.
  • Gerçek-zamanlı koruma ile güçlü güvenlik sağlar. 
  • Birkaç tıklama ile bilgisayarınıza kurulur ve ayarları kolayca yapılır.
  • Sezgisel algılama teknolojisi ile bilinmeyen virüslere karşı dahi koruma sağlar.
  • Bilgisayarınızda ayarladığınız zaman dilimlerinde kendiliğinden tarama yapar.
  • Rootkit algılama ve temizleme özelliğine sahiptir.

İndireceğiniz bu kurulum yardımcısı, yazılımın kurulumunu sisteminizin özelliklerine göre internet üzerinden yapacaktır. Türkçe dil desteği vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.